1 / 2
PRODAVAM POTENCIOMETAR ZA DC EDNONASOCNA STRUJA DO 40V 400W
600 МКД
24.01.2023 17:07

Куманово / Куманово

Prodavam novi potenciometri za DC ednonasocen motor 400w , OD 10-40V , 20A..30kHz so osigurac na nego..
Lesen za montaza dve vlez i dve izlez kontroliran napon

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам