1 / 2
PH METAR ZA BAZENI BAZEN BAZENT I DR..
800 МКД
14.02.2023 21:08

Куманово / Куманово

NOVI PH MERACI PH METRI ZA CISOTA NA VODA VO BAZEN I DR NAMENI
SLEDUVA SO PRASOCI ZA KALIBRACIJA
MOZNA ISPORAKA PO KARGO
============================
===========================

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам