1 / 2
POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA AC MOTOR 220V 2000W
450 МКД
06.03.2023 10:23

Куманово / Куманово

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 2000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZI NA ELEKTROMOTOR ,GREAC,SIJALICA ILI NESTO DRUGO STO VI E POTREBNO ZA REGULACIJA NA NAPONOT OD 50-220V DO 2KW A IMAM I DO 4KW
============================================

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам