1 / 5
VLAGOMETRI VLAGOMER ВЛАГОМЕРИ ВЛАГА
300 МКД
02.01.2023 18:22

Куманово / Куманово

НОВИ ВЛАГОМЕРИ ЗА МЕРЕНЈЕ НА ВЛАГА ЗА ИНКУБАТОРИ ПЕЦУРКАРИ И ДРУГИ ПРОСТОРИИ ЗА КОИ Е ПОТРЕБНО ДА СЕ ЗНАЕ КОЈА Е ВЛАЖНОСТА
==========================

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам