1 / 2
ПОТЕНЦИОМЕТАР POTENCIOMETAR ZA DC STRUJA 90V 1200W 15A
700 МКД
07.03.2023 21:33

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

NOVI POTENCIOMETRI ZA EDNONASOCNA STRUJA OD 6V-90V 1200W I 15A ZA REGULACIJA NA MOTORCINJA OD BRISACI,ZA NAMALUVANJE NA OSVETLUVANJE I DRUGI NAMENI
===========================================

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам