1 / 3
MERACI ZA VLAGA VLAGOMERI I TEMPERATURA
300 МКД
02.01.2023 19:21

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR BES KABELCE SO VNATRESNA SONDA ZA MERENJE NA TEMPERATURA I VLAZNOST NA VOZDUH ZA RAZNI NAMENI KAKO NA PRIMER: INKUBATOR,FRIZIDERI,DOMASNA I KANCELARISKA PROSTORIJA MAGACINI,ORANZERII,I DR.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам