1 / 5
DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA
450 МКД
02.01.2023 19:23

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA
OPSEG OD 20V DO 500V +-1V
LESEN ZA MONTAZA DISPLEJ CRVEN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам