1 / 12
PEZO 206 SW 2.0 BENZIN 2003 GODINA
2.300 €
09.02.2023 11:33

Гостивар / Гостивар

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam
PEZO 206 SW 2.0 BENZIN GTI
2003 GODINA 100 KW 136 KS
ALUMINSKI BANDASI 16-KI GUMI 195/55
KLIMATRONIK
KOZNI SEDISTA
BORD KOMPIJUTER
MAGLENKI VO PREDEN BRANIK
UVEZENO OD SVAJCARIJA
CENA:2400 Eu
Se prodava bidejki nemoze dago vozi Pocetnik Sofer do 105 Ks
Moze i so nasa doplata od 500 Eu za
Avtomobil do 105 Ks
Nudete mali vozila !!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bube
Потврден огласувач
070504260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам