1 / 10
Mercedes Benz E 220 cdi EKSTRA
По Договор
13.000 €
21.03.2023 16:22

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes Benz E 220 cdi 2009god
AVANGARDE Navigacija dva kluca full oprema
kolata e max sacuvana so orginal kilometri so full oprema
novi gumi staveni pred mesec dena
servisirana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dashmir
Потврден огласувач
071221180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам