Se izdavaat stanovi vo centarot na Gevgelija
250 €
18.01.2023 15:31

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

105 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Gordinija

Se izdava stan vo Gevgelija

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

dejan
Потврден огласувач
078410888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам