1 / 3
Prodavam MARKA BOOT'S cizmicki 36
700 МКД
02.03.2023 22:57

Куманово / Куманово

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

36

Боја:

Црна

Prodavam MARKA BOOT'S cizmicki broj 36, malku koristeni i vo prilicno dobra sostojba.
Prakam po kargo.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Љубе
Потврден огласувач
075994775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам