1 / 3
Prodavam NIKE PRESTO cizmicki/patiki 36
700 МКД
02.03.2023 22:58

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

36

Боја:

Црна

Prodavam NIKE PRESTO cizmicki/patiki , broj 36, koristeni kratko no vo dobra sostojba.
Prakam po kargo.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Љубе
Потврден огласувач
075994775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам