1 / 8
MERCEDES C220 2008
1 €
21.03.2023 09:51

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Регистриран цела година со зелен картон
Плус 4 бандажи АМГ
СЕРВИСИРАН
Подетални информации
072 267 482

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxxxx
Потврден огласувач
073282828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам