1 / 2
PROCISTUVAC NA VOZDUH "CEPTER"
1 €
29.05.2023 16:01

Битола / Битола

Se prodava skoro nov prochistuvach za vozduh marka
"Cepter", po cena od 24000 denari.

Категорија: Дом и Градина / Квалитет на Воздух / Прочистувачи

Се продава од:

ivanovskavera
Потврден огласувач
075556687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам