1 / 10
UNIKATEN..!!PASSAT BS81.6.TDI. OT CH.DOMAKINSKA I UBAVA..!!
7 €
09.03.2023 12:00

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

89 kw / 121 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Passat 1.6 tdi.
Ot ch.
2016.god.
6 brzini 120ps.brza i stabilna.trosit samo 4.5l.nafta.
Socuvan domakinski ne ot plac.
Reg.cela godina.
Zelen karton
Serv.istoria so dokumet.
18"bandsi so gumi novi.
Servisiran i odrzan kako treba.
Sfe sto e servisiran so dokumet ne na cerno..!!
So novi delovi ..
Kola ne ot plac..!!
Koj saka nov pasat i socuan neka poveli...
Upomena :NESE PRODAVA HITNO...!!
,,kolata e za nekoj merakli za dobar passat,,

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

O
Потврден огласувач
072653007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам