1 / 2
zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci
1 €
29.05.2023 07:37

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

3100 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci na mestoto vikano Smilica
vo negova blizina ima izgradeno kuki

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
070218931
Испрати Е-маил до огласувачот

Кука

1 €

Opel zafira 1.6 85 kw 2009 god

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам