1 / 3
Golf 5+
5 €
06.03.2023 14:52

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava wv golf 5 + odlicno socuvan registriran do maj 2023..
Golfot e na cickomi
Za poveke informacii na tel
078204709

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078377381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам