1 / 3
TC Helicon Perform V - vokalen procesor
1 МКД
Цената не е фиксна
14.03.2023 15:33

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Продавам вокален процесор TC Helicon Perform V, во одлична состојба, користен само неколку пати. Со процесорот следи и оригиналното напојување. Без замени!

Цена по договор.

https://www.tc-helicon.com/tchelicon/product?modelCode=P0DEB

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

D.P.
Потврден огласувач
078406134
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам