1 / 2
Digalka tirfur dizalica so sajla 500kg
3.500 МКД
03.01.2023 14:14

Струга / Струга

Mala DIGALKA TIRFUR NA SAJLA vo odlicna sostojba, RACNO KREVANJE DO 500KG POGODENA Za mnogu nameni, moze i zamena za nesto drugo.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам