1 / 3
Formatiranje i Instaliranje na OS Windows na PC ili Laptop
500 МКД
03.01.2023 16:53

Аеродром / Скопје

Instalacija na operativen sistem:
Windows XP
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Instaliranje na drugi programi po zelba: Anti-virus, Adobe, Microsoft Office 2021, Corel, Skype, Viber.
Cistenje od virusi
Backup na Fajlovi (dokumenti)
CIstenje na Komjuter i podmackuvanje kuleri

kontakt: 070 870 325Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Dona Pavel
Потврден огласувач
078383826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам