NIVA VO RAMNE
По Договор
03.01.2023 17:17

Охрид / Охрид

Se prodava niva vo selo ramne so povrsina od 3000kvadrati, moze i pomali parceli
KONTAKT:
078/998-209
078/998-209

Категорија: Останато

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
071316486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам