1 / 12
Se prodava OPEL CORSA 1.2
8.100 €
13.02.2023 20:12

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2017

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava OPEL CORSA 1.2 E 05.10.2017 godina, 106.000 km. Kupena vo Makedonija.Servisirana vo Auto Makedonija.Prv gazda
Oprema:
*KLIMATRONIK
*BRC - Auto plin
*LED dnevni svetla
*AIR BAG
*PARKING SENZORI napred i nazad
*ELEKTRIKA na prozori
*KOŽEN VOLAN so komandi
*TEMPOMAT
*BLUETOOTH
*CITY MODE za volan
*ISO FIX
*AUTO HOLD sistem za pomoš pri trgnuvanje na ugornica
*SENZORI za pritosok na site 4 gumi.
Registrana do 05.10.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070267634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам