1 / 12
Женски топ чизми за мотор TCX X-Tour Evo Gore-Tex
220 €
Цената е фиксна
03.01.2023 17:34

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi se , naracani od Germanija. Prodavam poradi pogresen broj.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Чизми

Се продава од:

Ljudmila
Потврден огласувач
+38979336408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам