1 / 7
prodavam rabotni masi
1 €
18.02.2023 19:13

Карпош / Скопје

Prodavam rabotni masi izraboteni od profili i iverka so razlicni dimezii,pogodni za rabotilnici.Cenata e od 3.000 do 6.000 denari vo zavisnost od goleminata,Dogovor na lice mesto.
Kontakt na 072-535-162

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
072535162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам