1 / 9
Suzuki SX4
5.100 €
5.300 €
25.03.2023 17:50

Кочани / Кочани

Марка:

Suzuki

Модел:

SX4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

1.9TDI 88kw
Komadi na volan
Greaci na sedista
Android radio
Parkin senzori
Dva kluca
Ima proator za dogovor..
Tel:077951946

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
071331238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам