1 / 6
Renault Kangoo 1.5dCi
5.800 €
Цената е фиксна
13.02.2023 12:39

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Renault Kangoo 1.5dCi
Комерцијално возило за професионалци!
- 2013g,
- 66kW,
- 178.000km.
Возилото има клима, во перфектна состојба е и има македонски регистерски таблици.
Цената е без вклучен ДДВ.
Повеќе инфо на 072225477.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Renault Kangoo 1.5dCi

5800 €

VW Passat (avant) 2.0TDI

4900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам