1 / 2
Bormasina bormashina black decker
1.000 МКД
04.01.2023 13:38

Струга / Струга

Masinata si rabotit i e mnogu jaka, ima problem so eden zapcanik, zatoa go davam i edna druga za dellovi ispravna cela, samo da se smenit. Delot.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам