1 / 12
СЕ ИЗДАВА нов луксузно наместен стан 100m2 + 32m2 тераса
600 €
19.02.2023 13:23

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

132 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

270 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2023

Година на реновирање:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Ivan Manolev 73a

Лоциран во мирна населба (Бутел 2) само 4км до Центар.
Нов стан на прв спрат во приватна куќа со убаво уреден заеднички двор.
Нето површина 100m2 + 32m2 тераса, со модерн мебел, голема дневна соба, целосно опремена кујна, три спални соби, голема бања и посебен тоалет.
Куќата и терасата се на највисокиот дел од населбата со убав и непречен поглед на повеќе делови од градот.
Контакт на Viber или WhatsApp +36302181625
Цена: 600eur + трошоци

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Gjorgji
Bojmija 6
Потврден огласувач
+36302181625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам