1 / 1
Prodavam stan vo Chair so odlicna moznost na nadgradba
1 €
21.03.2023 14:16

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Cvetan Dimov

Prodavam stan vo Chair so odlicna moznost za dogradba i nadgradba od 1 do 2 kata.
Za povekj info javete se na: 075 563 165

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
777777777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам