Xiaomi 11 ultra
42.000 МКД
Цената е фиксна
27.01.2023 22:16

Битола / Битола

Марка:

Xiaomi

Модел:

11 ultra

Боја:

White

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Bez nikakvi ostetuvanja koristen kako vtor tel sleduva so polnac 65w i dve maski

https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/xiaomi_mi_11_ultra-ampp-10737.php

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

vlade
Потврден огласувач
075600060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам