1 / 1
Kuka
300 €
18.03.2023 14:03

Штип / Штип

Број на соби:

14

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2015

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

W

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 220 m2. ne vselena sredrna kupatilo fasada sega napravena stiropor.kukata se naoga vo Stip na ulica Egejska CENA 300 E OD M2. MOZE I ZAMENA ZA STAN SO VASA DOPLATA Za poveke informacii barajte na OVOJ. BROJ. 071 268 650. VLATKO

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
078000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам