1 / 3
Постоље за осигурачи
60 €
Цената е фиксна
29.01.2023 13:41

Неготино / Неготино

Се продаваат нови не користени произведени во Словенија. ЕТИ електроелемент има 6 комплети. Еден комплет 12 евра сите 6 за 60 евра.
Контакт: 076478002

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Spase
Потврден огласувач
075358917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам