1 / 12
BMW 320D 163ks
6.300 €
Цената е фиксна
07.03.2023 08:32

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registrirana do 16.06.2023 so zelen karton
Komandi na volan
Senzori na pritisok na gumi
Vnatresen ambient belo svetlo
Senzor za dozd
Dvozonska Klimatronik
Centralno so dve dalecinska i kod kluc
Elektrika na prozpri
Elektrika na retrovizori
Zatemnati stakla so atest na sobrakajna
Aluminiumski bandasi 16 ki
Board computer
Motoro na lanceto napred e
servis napraven + novi gumi novo rele i greaci.
bez zamena vo odlicna sostojba, telefon za kontakt 075 253789

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
075253789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам