1 / 12
Mercedes W 124
6.300 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.02.2023 15:55

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 300

Година:

1988

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Mercedes W124
Odlicno socuvan
Fabricki body kit
Unikatna karoserija
Vgraden OM 606 300TD 130 kW
18 inchi OZ bandaz
So nego doagjaaat uste dva para bandazi
15 inch BBS
17 inch

BROJ za kontakt
077993888
Viber
077993888
Watsup
077993888

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

e.
Abas Emin 19
Потврден огласувач
077993888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам