1 / 5
Seat Leon
5.000 €
18.03.2023 15:18

Кичево

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Seat leon 1.6tdi 105ks, 2011godina.
NAPOMENA:KOLATA TREBAT DA SE CARINIT

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Badze
Потврден огласувач
071302229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам