1 / 8
BMW F30 FACELIFT 2012
15.100 €
20.03.2023 14:55

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e vo top sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme, Realni kilometri 230000
Moze zamena za pomalo vozilo so doplata

Serija na motor N47 naj ekonomicniot motor

Adaptive headlights
LCI tail lights
Adaptive M suspension so 4 moda na vozenje: Eco +, Comfort, Sport, Sport+

Tel za Kontakt 072 223 194 Sashko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Atanas
Потврден огласувач
072271036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам