1 / 11
STAN VO VLAE
1.250 €
26.03.2023 22:26

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

VLAE

Se prodava stan vo Vlae vo gradba na visoko prizemje od 75 m2 so 2 spalni sobi,2 kupatila, kujna so dnevna i balkon. Stanot ima odlicen funkcionalen raspored i ke bide vseliv do juni 2023 godina.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

STAN VO GJORCE PETROV - GEGE

950 €

STAN NA 1 KAT OD 62 M2

1650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам