1 / 8
Range rover sport vo odlicna sostojba!
3 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2023 12:26

Прилеп / Прилеп

Марка:

Rover

Модел:

Rover

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

3 kw / 4 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Range Rover vo odlicna sosotojba,ful oprema!
SPORT, TDV 8
TELEFON ZA KONTAKT 075/730-105
CENA PO DOGOVOR!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
075/730-105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам