1 / 5
IZNAJMUVANJE NA GARAZEN PROSTOR
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2023 12:31

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15 m²

Izdavam podzemni garazi parking NOVI vo nova zgrada na nivo -2 ima lift i zastitna vrata so dalecinsko so sigurnosni kameri kaj hotel Bitola

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
075301401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам