1 / 12
Se prodava kukja na tri sprata + lokal
330.000 €
12.01.2023 08:17

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

233 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ul. Todor Cipovski Merdzan br. 56

🔻 Se prodava renovirana i namestena kukja na tri sprata so 233m² povrsina so dva vleza i dvorno mesto + 3 podrumi + lokal.
📍 Ul. Todor Cipovski Merdzan br. 56, 1200 Tetovo
💵 Cena: 330 000€

Za poveke informacii javete se na:
📞 +389 71 246 756
📧 wincompanyy1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Win Real Estate
11 Oktomvri 23A/1-5, Skopje
Потврден огласувач
071246756
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo Tetovo

340000 €

Se izdava sprat od kukja vo Kozle

500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам