1 / 6
HONDA DOMINATOR 650cc
2.500 €
20.03.2023 10:07

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Теренски / Offroad

Година:

1997

Модел:

Dominator

Километри:

40000

Prodavam HONDA dominator 650cc vo odlicna sostojba
Registriran do 12 05 2023

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

piaggio
Потврден огласувач
070466666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам