1 / 6
Mercedes e 320
1 €
05.01.2023 11:54

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

320

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

155 kw / 211 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes e 320

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076918822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам