1 / 3
Mercedes w210 200 benzin plin
850 €
21.03.2023 11:36

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava mercedes w210 benzin plin Atestiran zavrden soobrajkajna klimatronik, kozni sedista , avtomatski menuvac....Nov akumulator 100 ah pod garancij.
Motor perfekten raboti i na benzin i na plin perfektno .... Treba da se meni elektronska plocka na menuvac ( vozna sostojba ) ...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078898953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам