1 / 6
PASSAT 2.0 TDI SE AUTOMATIC(DSG) 2013
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2023 20:05

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5


SE OPREMA
KOMANDI NA VOLAN
GREACI
ELEKTRICNI SEDISTA
KOZENI SEDISTA
SONCEV KROV
DVOZONSKA KLIMA
6 AIRBAG
140KS
ODLICNA SOSTOJBA
REGISTRIRAN CELA GODINA

075518505

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075518505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам