1 / 1
Продавам Пони точак
1.500 МКД
30.01.2023 21:21

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Продавам пони точак. Цена 1500 денари.
Број за контакт 078272624

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
070235785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам