1 / 12
Renault Megane
1.800 €
Цената е фиксна
05.01.2023 14:41

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Останато

Poveke informacii na br. +38970502905

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
070502905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам