1 / 6
POLAR одличен половен велосипед 2019
7.500 МКД
Цената е фиксна
05.01.2023 15:59

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

бренд: POLAR
18 брзини
големината на рамот одговара за деца од 140-165цм
Велосипедот не е многу користен.

контакт:
076715343

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076715343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам