1 / 12
Jeep Compass
9.500 €
30.05.2023 11:52

Кочани / Кочани

Марка:

Jeep

Модел:

Compass

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Редовно сервисиран и одржаван, на реални километри. Направен генерален сервис, сменети уље, филтри, каиш и затегачи, дискови +плочки, амортизери...
Нови зимски гуми+ комплет летни гуми.
Паркинг сензори напред и позади.
Навигација.
Греачи на седишта.
Два клуча и мн др.

Во одлична состојба.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076227076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам