1 / 2
ПРИКОЛКА ЗА ЛОВ
120 €
21.03.2023 18:52

Виница / Виница

Продавам приколка за лов
Има место за 3-4 кучиња
Цена : 120€
Тел: 078372903
Виница


Prikolka prikolica lov kola avtomobil aftomobil приколица кола автомобил афтомобил

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Dušan
Vinica
Потврден огласувач
078372903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам