1 / 5
VW POLO 1.4 TDI
5 €
Цената не е фиксна
19.03.2023 22:40

Радовиш / Радовиш

Se prodava na delovi polo 1.4 tdi 2004 godina na delovi. Za sekakva informacija zvonete na brojot!!

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
071250517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам